Golden Time
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Golden Time

Wejdź w złoty czas i pokaż, że jesteś wyjątkową osobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~~~~Staw~~

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 20, 2014 12:34 pm

Eiji przyszedł nad staw. Położył się nad woda i rozmarzył. Po krótkiej chwili zasnął nad stawem ukołysany szumem wody i lekkim wiaterkiem. Nie śniło mu się nic.
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 20, 2014 4:23 pm

Eiji obudził się, gdy poczuł zimno i głód. Wstał, otrząsnął się z z różnych rzeczy przywianych przez wiatr. hmm....Eiji pójdzie do kwater pomyśłał. Spojrzał na staw i odetchnął głeboko powietrzem i ruszył w kierunku kwater.
z.t
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Ven Saldivar

Ven Saldivar


Liczba postów : 46
Join date : 17/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 21, 2014 11:33 am

Za cel obrał sobie tutejszy staw. Nie martwił się Siverisami. Specjalnie przyrządzone przez nadwornych czarodziei perfumy, niezawodnie maskowały jego zapach. A to, że miał uszy i ogon to co. Nie każdy zwierzołak należy do Valiekkich. Rozglądał się na boki, z zachwytem napawając się przyjemnymi dla oka krajobrazami. Gdy dojrzał na horyzoncie, ławeczkę nad brzegiem wody, z czystą przyjemnością ruszył w tamtym kierunku, przysiadając na niej na chwilę.
Powrót do góry Go down
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 11:46 pm

Się kurwa Eiji wkurwił!Jeszcze trochę i by mnie zamordował !Skulił się nad brzegiem głębokiego stawu i patrzył na niezbyt grubą warstwę lodu.Dotknął ręką tafli A może rozpieprzyć ten lód? Albo wrzucić do niej kogoś? popatrzył na białowłosego chłopaka ,który siedział na ławce.Ehh....nie będę się przecież wyżywał na niewinnych westchnął.Mam pomysł!Wstał i popatrzył się na lód uśmiechając się.Wszedł na zamarznięty staw i jak gdyby nic szedł sobie po lodzie przed siebie ,aż nagle lód zaczął pękać.To może być ciekawe!
Powrót do góry Go down
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 4:20 pm

Gdy zobaczył ,że lód pęka ,a osobnik na ławce jest na wyciągnięcie ramion.Złapał osobnika za rękę i razem wpadli do wody.Zaczął zanurzać się coraz głębiej wraz z swym puchatym przyjacielem.On ma uszy i...ogon? spytał się zdziwiony.a chuj mnie to ,ciekawe co zrobi? Jego usta nieznacznie drgnęły i kącik jego ust uniósł się ku górze.
Powrót do góry Go down
Ven Saldivar

Ven Saldivar


Liczba postów : 46
Join date : 17/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 4:32 pm

Sunął wzrokiem po przybyszu, zastanawiając się co ten kombinuje. Gdy siwowłosy wszedł na lód, który momentalnie zaczął pękać, wychylił się do przodu, nastawiając uszy i pusząc ogon. To posunięcie jednak było najgorszym z możliwych. Przybysz, wpadając do wody, również sięgnął Ven'a ciągnąc go za sobą na samo dno stawu. Przerażony nie wiedział co robić, nie umiał pływać, a i zimna woda rozsądku mu nie dodawała. Zaczął się miotać, próbując wyrwać się z uchwytu mężczyzny, podtapiającego biednego lisa.
Powrót do góry Go down
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 4:44 pm

Widząc jak lisek się szamocze puściłem go ,ale to nie było zbyt dobrym posunięciem.Białowłosy zamiast płynąć w górę ,spadał w dół.Widziałem w jego oczach przerażenie stwierdzając iż mój "kolega" nie umie pływać.Podpłynąłem do niego i złapałem po czym starałem się jak najszybciej wypłynąć.Trochę mi to zajęło będąc na brzegu zaczął głęboko oddychać i spojrzał na towarzysza ,który był nieprzytomny oraz strasznie blady.Nie wiedząc gdzie mieszka wziął go na ręce i pobiegł do siebie.

z.t x2
Powrót do góry Go down
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 9:42 pm

Położył liska na trawie i patrzył się na niego.No lisie to teraz rób co chcesz! Mimo iż się uśmiechał był smutny i nieszczęśliwy.Jego oczy spoglądały w niebo Szt....Cholera ,a miało być tak zajebiście! Zabrać lisa,porozmawiać i odstawić to było nudne.A tak właściwie jak się nazywasz?Nasze imiona poznałeś swojego więc nie zdradzisz?
Powrót do góry Go down
Ven Saldivar

Ven Saldivar


Liczba postów : 46
Join date : 17/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 9:51 pm

Spojrzał na okolicę i westchnął ciężko. Jednak nie posłuchał. No cóż. Usiadł na trawie i spojrzał na siwowłosego.
-Mojego imienia nie musisz znać.-stwierdził, wymachując ogonkiem.-Moje imię niech pozostanie tajemnicą. Jak musisz, zwracaj się Fokkusu. -stwierdził po dłuższej chwili zastanowienia. Znów podrapał się za uszkiem.-Tyle ? Czy coś jeszcze ode mnie chcesz ?


Ostatnio zmieniony przez Ven Saldivar dnia Pon Sty 27, 2014 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 9:53 pm

Eiji słysząc ostyatnią uwagę Lisa zawrócił i poszedł za nimi. Gdy wyszli na zewnątrz, wyprzedził Shiro i biorąc lisa za kudły rzucuił nim o najbliższe drzewo. Podchodząc do niego coraz bardziej się zastanawiał co mu zrobi. Podszedł do lisa i spytał zimnym głosem co miałeś na myśli, bo jeśli chciałes Eij'ego zezłościć udało ci się. popatrzył na niegom i splunał mu w pysk następnym razem zastanów się co mówisz zapchlony lisie, a teraz mów co miałes na myśli
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:00 pm

Nic od ciebie nie chce lisie.Rób co chcesz i uważaj mnie za kogo chcesz nie obchodzi mnie to westchnął.Przed oczyma mignął mu Eiji który rzucił lisem o drzewo.Podbiegł do blondyna i złapał za ramiona , a Sugita stał obok i się patrzył.Eiji spokojnie starał się go jakoś "udobruchać" nie chciał ,żeby rozwalił okolice.
Powrót do góry Go down
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:07 pm

Wyrwał się z uchwytu Shiro i dalej spoglądał na Lisa oczekująco. odpowiadaj, chyba iż chcesz sobie jeszcze dzisiaj polatać, albo poplywać..hmmm słyszałem iż świetnie czujesz się w wodzie. powiedział ironicznie. Oplótł Shiro nićmi aby się nie wtrącał i stał wmiejscu. Popatrzył się na wilka przez chwilkę i wilk się położył grzecznie. Spojrzał z powrotem na lisa i podszedł do niego mówiąc to co odpowiadasz, czy chcesz sobie jeszcze dziś popływać?.
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Ven Saldivar

Ven Saldivar


Liczba postów : 46
Join date : 17/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:08 pm

Jako zwinny lisek, jedynie łapkami odbił się od pnia drzewa, lądując zgrabnie tuż obok niego. Usiadł grzecznie i spojrzał na Eiji'ego. Gdy ten splunął mu w pyszczek, nic sobie z tego nie zrobił. Bo ponieważ jego ślina nawet do niego nie doleciała. Podmuch wieczornego wiatru, najzwyczajniej w świecie zdmuchnął ją w bok. Spojrzał na lalkarza.
-Nie denerwuj się tak, plugawa istoto.-skomentował, siedząc przed nim odważnie.- To vo miałem na myśli to tylko i wyłącznie moja sprawa. A zrób mnie krzywdę...-stanął na cztery łapki, mrużąc oczka-..a i twój Draco zostanie uszkodzony.-mruknął, po czym spojrzał wdzięcznie na Shiro, że ten w pewnym stopniu jakby starał się go obronić przed wybuchem lalkarza.
Powrót do góry Go down
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:18 pm

-Eiji kurwa się ogarnij bo rozwalisz okolice!
Niestety nie mògł się ruszyć przez pewnego blondyna.Patrzył się na Sugite i resztę.-Niech lis już idzie ,a ty Eiji zostaw go to Draco nie ucierp-westchnął.-Może być?-spojrzał na obu.
Powrót do góry Go down
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:18 pm

nie nazywaj mnie plugawą istotą lisie powiedział, po czym jakby cała złośc wyparowała i spokojnie spytał się lisa - powiedz mi jedno kim dla mnie jest Draco? Popatrzył smutno na lisa po czym odwróci się do nie go plecami aby nie zobaczył jego łez spływających po policzkach. Czemu Draco jest u ciebie i czemu się ze mną w zaden sposób nie skontaktował ? POWIEDZ ! wykrzyczał w stronę lis nie przejmując się czy zobaczy łzy, czy też nie. Po chwili upadł na kolana i nie wiedział co zrobić. wypuścił ciało Shiro spod swojej władzy.
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 350
Join date : 13/01/2014
Age : 29

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:23 pm

Wolnym krokiem skierował się w stronę stawu mając ręce włożone do kieszeni. Spojrzał na trójkę, która zebrała się przy stawie, minął obojętny Shiro i podszedł do Eijiego i następnie bez skrupułów spoliczkował go boleśnie tak, że upadł na ziemię. -Eiji mój drogi nie rządź się tak pamiętaj ,że ja WIDZĘ wszystko i wiem wszystko Powiedział surowym i twardym tonem następnie obrócił się do lisa. -Wybacz za zamieszanie i za tego tutaj Głową wskazał Ejiego, który leżał na śniegu.
Powrót do góry Go down
https://golden-time.forumpolish.com
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:29 pm

Eiji poczuł jak Tsu się zbliża i poczuł po chwili jego ręce na policzku. Prawdę mówiąc nic go nie obchodziło, okazało się iż ktoś kogo nie pamięta kim jest jest bliżej niż myślał ale ma go w dupie albo nie może go zobaczyć w sumie na jedno wychodzi. Popatrzył na Tsu potem na lisa i wstając powoli skłonił się wpierw przed lisem potem przed Tsu i powiedział ze skruchą Przepraszam za moje karygodne zachowanie, proszę o przebaczenie. Eiji nie mią zamiaru się podnosić nie usłyszawszy iż jego przeprosiny zostały przyjęte. Stał zgięty i czekał.
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Ven Saldivar

Ven Saldivar


Liczba postów : 46
Join date : 17/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:31 pm

-Będę nazywał cię jak chcę, mój drogi.-stwierdził, po czym widząc jego łzy wzruszył obojętnie ramionami-Lepiej się mocniej zastanów. Ty znasz mnie. Draco jest u mnie. Może kiedyś się spotkaliśmy. Może nie. Może Draco jest zbuntowanym Siverisem. Może ty zbuntowanym Valiekkim. Może jesteście spokrewnieni. A może spowinowaceni. Może. A może nie.-zaczął, kręcić, nie przejmując się niczym. Spojrzał jeszcze raz na Eiji'ego, po czym westchnął.-Płaczący Siveris. Myślałem, że masz w sobie choć odrobinę godności.-stwierdził i oddalił się, idąc w stronę miasta. Zatrzymał się w połowie drogi.-Nie szkodzi, Suarezie. Dowiedzialem się w ten sam sposób wielu ciekawych rzeczy. Tsuna mój drogi.-przycupnął na śniegu.-Kiedy kolejna partyjka szachów ?-zagadnął z chytrym uśmieszkiem, po czym oddalił się w stronę miasta. Zmienił się w człowieka i wymachując ogonem, zniknął z ich pola widzenia. Zignorował Eijiego całkowicie.

Z.t
Powrót do góry Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 350
Join date : 13/01/2014
Age : 29

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:37 pm

Tsu lekko uśmiechnął się lekko Do Ven'a - Następny razem mój drogi następnym razem Odpowiedział po czym odprowadził lisa wzrokiem. Następnie spojrzał na Ejiego który się przed nim pochylał. -Moce które posiadasz powinieneś używać w ostateczności,a nie jak ci się podoba. Twoje zachowanie jest karygodne to prawda, używasz swoje mocy swobodnie jak ci się podoba, za pomniałeś o podstawowej zasadzie, że moc jest ostatecznością w walce. Nie wybaczę CI tak łatwo, od samego początku masz nagrabione u swoich towarzyszy Skończył wypowiedzieć mówiąc głośno i pewnie, prawił mu kazanie to prawda, ale należało mu się od dawna. Wiedział jak używa mocy i robił to przy nim swobodnie nie patrząc całkowicie na konsekwencje swoich poczynań. -Dostajesz zawieszony na tydzień Po tych słowach prychnął cicho pod nosem .

Eiji twoje moce zostają zablokowane do 2.02.2014r.
Powrót do góry Go down
https://golden-time.forumpolish.com
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:44 pm

Eij słysząc wypowiedż Tsuny drgnąl ale nic nie powiedział.Suarez miał rację, zbyt łatwo dał się sprowokować i zbyt często nadużywał zaufania innych szarżując swoimi umiejętnościami. Wyprostował się i kiwając głową na znak iż zrozumiał oddalił się powoli w stronę ławek, aby spokojnie przemyślec to co usłyszał i to co zrobił. Wiedział iż odbudowac zaufanie Suareza pod tym wzgkędem jaki innych będzie trudne, ale popracuje nad sobą. Usiadł na ławce i oparł głowe o kolana siedział nie zwracając uwagi na zimno czy na śnieg padający na niego.
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Shirozaki

Shirozaki


Liczba postów : 66
Join date : 20/01/2014

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:44 pm

Patrzył jak Eiji kłania się przed lisem i Suarezem.Tsuna zaczął prawić kazanie lalkarzowi i nawet go zawiesił.Uznając iż jego ignorują wsiadł na wilka.-Eiji kurwa za bardzo zacząłeś się żądzić ,a jako iż nic tu po mnie to ja spadam-oznajmił z szalonym uśmiechem.

Z.t
Powrót do góry Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 350
Join date : 13/01/2014
Age : 29

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 10:48 pm

Zmrużył oczy po czym pozwolił mu odejść ze spokojem ,spojrzał na Shiro który również odszedł. I to ponoć Tsu ma problemy, taa jasne. Wolnym krokiem zaczął odchodzić z tego miejsca by Eiji mógł na spokojnie wszystko przemyśleć. Skoro jest Suarezem ,będzie trzymał twardą rękę , jest szefem i tak ma zostać. Zapalił sobie papierosa, kiedy wracał i zaciągnął się dymem a potem wypuścił go z płuc i westchnął zadowolony. Kiedy wracał do kwater spalił z dwa papierosy.

z.t
Powrót do góry Go down
https://golden-time.forumpolish.com
Eiji

Eiji


Liczba postów : 304
Join date : 13/01/2014
Age : 31

~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 1:26 pm

Eiji po paru godzinach siedzenia w takiej pozycji ścierpł straszliwie i zmarzł, ale nie myślał o tym. Wstał z ławki skierował się do pizzerii, aby coś zjeść. Nie chciał jeszcze wracać do kwater, stwierdził iż to może jeszcze poczekać parę albo nawet paręnaście godzin. Zrobił lekkie ćwiczenia aby sie rozruszać i wolnym krokiem na nikogo nie patrząc skierował się do swojego celu spaceru.

Zt
Powrót do góry Go down
http://plus.google.com/u/0/+ArkadiuszOlszowski
Sponsored content





~~~~Staw~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~~~Staw~~   ~~~~Staw~~ - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~~~~Staw~~
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Golden Time :: Miasto Maaimies :: Okolice Miasta-
Skocz do: